O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie i osobach, które ją tworzą.

Doświadczenie i kreatywność

Biuro Podróży Bison Tours  nie przerwanie od 9 lat zajmuję sie organizoacją wyjazdów dla dzieci i młodzieży.  Współpracujemy tylko z  sprawdzonymi i zaufanymi obiektami noclegowymi, przewoźnikami i przewodnikami.  Dzięki temu każdy wyjazd z naszym Biurem jest nie tylko atrakcyjny dla dzieci, ale także daje pewność rodzicom, że ich pociechy będą bawić się w najlepszych warunkach.

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, licencje i zabezpieczenia. Jako licencjonowany touroperator Biuro Podróży Bison Tours został wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/12/2011   Posiada również wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. o numerze 01.653.514

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie pełni nowych pomysłów, będący otwarci na nowe pomysły.  W sposób kreatywny i profesjonalny odpowiemy na każde Państwa zlecenie, które będzie dla nas kolejnym ciekawym wyzwaniem.

Piotr Heliasz

Piotr Heliasz

właścicel

Od dziewięciu lat z sukcesem prowadzi nasze biuro i to właśnie dzięki niemu wszystko się zaczęło. Zadba aby każdy szczegół i punkt programu były dopracowane w stu procentach i dołoży wszelkich starań żeby każdy dzień kończył się z uśmiechem. Dzięki jego pasji do turystyki i chęci zarażenia nią innych możemy się spotkać.

Karol Krawczyk

Karol Krawczyk

product manager

Podróżnik z krwi i kości, wyjazdy to nie tylko jego pasja ale również styl życia. Ten człowiek musi być w ciągłym kontakcie z turystyką, nie wysiedzi na jednym miejscu. Swoją energią do działania zaraża na kilometr i nie dopuści żeby się przy nim nudzić.

Aleksander Chmurzyński

Aleksander Chmurzyński

junior product manager

Tancerz z zamiłowania i turysta z wyboru. Łączy swoje obie pasję w jedną i tanecznym krokiem nakreśla nowe trendy w branży turystycznej. Każdego dnia gotowy do nowych wyzwań z zapasem energii i dobrego humoru. Uważa że nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze warto przełamywać granice by sięgnąć gwiazd.

Magdalena Kuczera

Magdalena Kuczera

koordynator projektu 0.5 kolonia

Organizatorka najlepszych zabaw pod słońcem, nie ma tematu, z którego Madzia nie zrobiła by gry. Zajęcia animacyjne to jej życiowa pasja i jest w tym najlepsza. Nie ma możliwości żeby siedzieć z nią bezczynnie bo nawet podczas krótkiej przerwy Ona i tak wciśnie jakąś atrakcje.

Paweł Filip Podlasiński

Paweł Filip Podlasiński

koordynator projektu 0.5 kolonia

Jeżeli o kimś można powiedzieć że na turystyce zjadł zęby, to właśnie o nim, chyba nie ma miejsca, którego Filip by nie odwiedził. Dodatkowo ma niezwykły dar opowiadania o swoich przygodach i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.  

Monika Ligęza

Monika Ligęza

koordynator projektu 0.5 kolonia

Drobna dziewczyna o niezwykłym zamiłowaniu do turystyki, można powiedzieć pilotka doskonała, podczas każdego rodzaju wyjazdów wszystko ma dopięte na ostatni guzik. Zawsze w gotowości do działania i z porządnym zapasem energii na każdy dzień, tej kobiety nie da się zmęczyć.

Karolina Biel

Karolina Biel

pilot i animator

Na co dzień zajmuje się zwiedzaniem świata, większość czasu spędza na walizkach, żyjąc od jednego do drugiego wyjazdu. Pozytywnie zakręcona, uśmiechnięta, miłośniczka podróży, architektury, narciarstwa oraz włoskiej i greckiej kuchni. Z nią nie można się nudzić!

Dawid Malczewski

Dawid Malczewski

pilot i animator

Dawid jest idealnym połączeniem odpowiedzialności z dobrą zabawą. Chiński jest trudnym językiem, ale nie dla niego.
Bardzo szybko odnajduje się w trudnych sytuacjach. Kinoman. Prawdziwy chłopak XXI wieku!

Renata Chrzaścik

Renata Chrzaścik

pilot i animator

Chodzący człowiek orkiestra! Zawsze można na nią liczyć. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba chwilkę poczekać.  Jej ulubione motto to Everything happens for a reason, więc jeśli ją poznacie, to na pewno nie bez powodu!

Kadra 0.5 KOLONIA

Zobacz zespół naszej kadry i sprawdź kto będzie wychowawcą, animatorem czy kierownikiem na Twojej pókolonii. 

Grzegorz Białas

Grzegorz Białas

kierownik półkolonii w Niepołomicach

Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder

 

Aneta Strózik - Sikora

Aneta Strózik - Sikora

wychowawca półkolonii w Niepołomicach 

Na codzień mama, pilot i przewodnik oraz wspaniały wychowawca. 

Magdalena Kuczera

Magdalena Kuczera

kierownik półkolonii w Brzesku

Z wypoczynkiem dzieci i młodzieży związana od lat. Na codzień szkoli nową kadrę wychowawców i kierowników. 

Marzena Drozd

Marzena Drozd

wychowawca półkolonii w Brzesku

Na codzień nauczyciel w szkole podstawowej w Tarnowie.

Monika Inglot

Monika Inglot

kierownik półkolonii w Krakowie

Na codzień nauczyciel języka angielskiego  w Szkole Podstawowa nr. 5 w Krakowie 

Zaufali nam 

Najważniejsze dla nas są opinie naszych klientów, to dzięki nim czerpiemy siłę i motywację do dalszego działania. 

Miałem przyjemność udziału w wycieczce do Włoch. Wszystko było super zorganizowane. Noclegi, posiłki oraz miejsca które zwiedzaliśmy były bardzo dobrze zaplanowane. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego wyjazdu, polecam. Piotr Piątoń

źródło: google.com

Tę firmę tworzy bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany zespół! Praca z nimi to przyjemność, wszytko jest przemyślane, dograne, a to czym zaskakują to kreatywność i nieszablonowe podejście do organizacji wydarzeń – polecam! Marlena Momot

źródło: google.com

świetna organizacja, idealne podejście do dzieci, możliwość dopasowania oferty do inywidualnych potrzeb – pełen profesjonalizm

Gabriela Bałek

źródło: facebook.com

Kontakt z nami

7 + 8 =

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu informacyjno – marketingowym, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Administratorem danych osobowych jest: BT Group Piotr Heliasz, NIP: 6831990190, ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice, adres email: biuro@btevents.pl. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane

Zadzwoń do nas

+48 889 666 244
+48 511 775 513

Napisz do nas

biuro@05kolonia.pl
biuro@bisontours.pl

Nasze dane adresowe

Bison Tours 
ul.  Grabska 11 
32-005 Niepołomice