Rezerwacja

Poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków jak dokonać rezerwacji naszych półkolonii. 

1

Wybierz lokalizację

Kliknij w interesującą Cię lokalizację, kolejno wybierz grupę wiekową i odpowiedni termin.

Wypełnij formularz

Uzupełnij potrzebne dane do zgłoszenia uczestnika.

2
3

Wybierz formę płatności

Wybierz najlepszą dla siebie formę płatności, oferujemy szybkie przelewy z większości polskich banków oraz płatność kartą. Aby zagwarantować rezerwację wymagamy tylko 100 złotych, zwrotnej w przypadku odgórnego zakazu organizacji. Resztę uregulujesz na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu. Więcej o naszych bezpiecznych rezerwacjach przeczytasz poniżej. 

Sprawdź e-mail 

Na adres e-mail podany podczas rejestracji dostaniesz od nas kilka wiadomości. Będzie tam znajdować się potwierdzenie rezerwacji oraz przydatne i potrzebne dokumenty.

4

Bezpieczne rezerwację  

Twoje bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Koronawirus (COVID-19) przewrócił życie wielu osób do góry nogami. Ale jesteśmy tu po to, by służyć pomocą. Rozumiemy konieczność zmiany planów i zależy nam na tym, aby w tych niepewnych czasach rozwiewać wszelkie wątpliwości i jak najszybciej odpowiadać na pytania.

Wprowadzamy prostą i przejrzystą procedurę rezerwacji oraz anulacji. Rezerwujesz teraz i wpłacasz zaliczkę w wysokości 100 złotych, zwrotną w przypadku odgórnego zakazu organizacji. Resztę dopłacasz dopiero na 14 dni przed planowanym terminem półkolonii. 

 

Nasza oferta

Kontakt z nami

15 + 4 =

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu informacyjno – marketingowym, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Administratorem danych osobowych jest: BT Group Piotr Heliasz, NIP: 6831990190, ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice, adres email: biuro@btevents.pl. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane

Zadzwoń do nas

+48 889 666 244
+48 511 775 513

Napisz do nas

biuro@05kolonia.pl
biuro@bisontours.pl

Nasze dane adresowe

Bison Tours 
ul.  Grabska 11 
32-005 Niepołomice