Wycieczka do Warszawy (245/2019) – termin: 30.09 – 02.10.2020

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego ogłoszenia oraz obowiązkowo wypełnienie ankiety, która znajduję się na dole strony. 

Pragniemy poinformować, że na tą chwilę nie ma żadnych przeciwskazań do organizowania wycieczek szkolnych czy wyjazdów dla grup zorganizowanych.  Podczas wakacji zdobyliśmy doświadczenie i niezbędną wiedzę, aby bezpiecznie organizować wyjazdy, zmniejszając ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS – CoV – 2. Na ten moment dopuszczona jest organizacja wycieczek szkolnych, kolonii, wycieczek pobytowych i objazdowych. Hotele i obiekty noclegowe działają i mogą przyjmować grupy zorganizowane. Organizowaliśmy już wyjazdy w nowej rzeczywistości i wiemy, że jest to w pełni możliwe. Jesteśmy nawet zdania, że wycieczki są bardziej bezpieczne dla młodzieży niż przebywanie w szkolnych klasach i na zatłoczonych korytarzach. Idąc do szkoły młodzież ma kontakt często z ponad setką innych dzieci. Na wycieczce są w swoim zamkniętym gronie.

Aby bezpiecznie realizować wycieczki opracowaliśmy i wprowadziliśmy swoje procedury, a nasz zespół przeszedł szkolenie. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze założenia naszych zasad bezpieczeństwa:

  • Na Państwa życzenie obsługa wycieczki (pilot i kierowcy) przed wyjazdem zostaną poddani testowi na obecność wirusa SARS – CoV – 2, test wykonany metodą IgA lub IgM (Roche).
  • Każda grupa posiada wydzieloną strefę zakwaterowania w miejscach noclegowych;
  • Restauracja podczas posiłków dostępna tylko dla naszej grupy;
  • Kontrola temperatury przy każdorazowym wsiadaniu do autokaru; W przypadku temperatury pow. 37,5 st. w dniu wyjazdu uczestnikowi zostanie odmówiony udział w nim. Biuro zapewni 100% zwrot wpłaty na voucher bison do wykorzystania przez kolejne 12 miesięcy;
  • Dezynfekcja rąk uczestników podczas postojów lub po wizycie w danej atrakcji; W płyn dezynfekcyjny jest wyposażony autokar oraz pilot wyjazdu. Posiadamy również rezerwowe maseczki dla każdego z uczestników.
  • Indywidualny sprzęt ochronny dla naszych pilotów, kierowców oraz uczestników;
  • Przed każdym wyjazdem autokary, które obsługują nasze grupy zostają poddane dezynfekcji ze szczególnym naciskiem na wszystkie powierzchnie wrażliwe takie jak uchwyty, klamki, tacki czy toaleta;
  • W autokarach są stosowane są wysokiej jakości filtry powietrza HEPA;
  • Każda osoba wypełnia specjalny formularz, ankietę bezpieczeństwa  przed wyjazdem, w celu weryfikacji stanu zdrowia;
  • Więcej informacji na temat bezpieczeństwa zjadą Państwo na naszej stronie internetowej, link: https://bit.ly/2QjHumL

Nasze procedury zostały przetestowane i nie zawiodły. Jesteśmy gotowi, aby świadczyć dla Państwa usługi jak zawsze na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Państwa do kontaktu i na pokłady naszych autokarów. 

Alternatywny wyjazd w Bieszczady

Aby jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko zachorowania na chorobę wywołaną SAR – CoV – 2 proponujemy Państwu bezkosztową zmianę kierunku w terminie wycieczki do Warszawy. W tym przypadku my jako organizator bierzemy na siebie koszty anulacji poszczególnych świadczeń z wycieczki do Warszawy, takich jak bilety wstępu, zaliczki do hotelu.